Fotoselli Kapı Modelleri

Günümüzde gittiğimiz pek çok yerde kapıların otomatik olarak açıldığını görüyoruz. Alışveriş merkezlerinde, bankalarda, hastanelerde, büyük işletmelerde, restoran ve idari merkezlerde artık kapılar manuel olarak açılmıyor. Bu kapılar binalara giriş ve çıkışlarda büyük kolaylık sağlıyor. Hatta engelliler ve yaşlılar da hiçbir güç harcamadan kapılarda girip çıkabiliyor ve onların da yaşamı kolaylaşmış oluyor. Fotoselli kapı binadaki yaya trafiğini yönetiyor ve estetik katıyor. Fotoselli kapılar çeri giriş ve çıkışları kolaylaştırdığı gibi hijyen olarak da yararlıdır. Binlerce kişinin elini sürdüğü eski kapı kolları mikrop yuvasıyken fotoselli kapıda hijyen şartlar bulunuyor.

Fotoselli kapılar sadece yaya varken açılıyor ve sürekli açık kalmıyor. Bu da ısıtma ve soğutma sistemlerine önemli katkı sunuyor. İçerideki havanın dışarı çıkması engellenmiş oluyor. Günümüzde enerji harcamalarından tasarruf edilmesi hem şirketler için hem de enerji kaynaklarının verimli kullanılması açısından çok önemlidir. Bu kapılar enerji tasarrufu sağlayan çevre dostu ürünlerdir.

Fotoselli kapı modelleri algılama sistemleriyle çalışır. Radar sistemi kapıya yaklaşan nesneyi algılar ve bunu kontrol paneline gönderir. Yüklenen programa göre kapı açılır ve nesne uzaklaştıktan sonra otomatik olarak kapanır. Sadece dışarıdan giriş veya sadece içeriden çıkış olarak da çalışması ayarlanabilir. Fotoselli kapılar elektrikle çalışır ve elektrik kesintileri olduğunda yedek batarya devreye girerek çalışmaya devam eder.

Ancak girişlere konacak fotoselli kapı modellerinin binanın yapım özellikleriyle uyumlu olması da gerekir. Binanıza en uygun modeli en uygun fiyatlarla firmamız size sunacaktır. Firmamızın sunduğu modelle enerjiden maksimum tasarruf sağlayacaksınız, yaya trafiğini rahatlıkla yönlendirebileceksiniz. Fotoselli kapılar zarif görüntüleriyle binanıza görsel bir güzellik de katacaktır.

Fotoselli kapı firmaları arasında en uygun fiyatları sunan firmamız; fotoselli kapı sistemleri – modelleri üretimi ve montajı hizmeti vermektedir. Zengin çeşitli modellerimizi görmek için www.modernbalkon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmeti talep edebilirsiniz. Deneyimli elemanlarımız size en verimli ve kaliteli çözümleri sunacaktır. Çok kısa süre içerisinde ürününüz hazırlanacak ve montajı yapılacaktır. Fotoselli kapılar tek kanat ya da çift kanat olarak yapılmaktadır. Modeline, rengine, malzemelerine göre fiyatları değişmektedir. Ancak en uygun fiyatlar ve kolay ödeme kolaylıklarını da firmamızda bulacaksınız.

Menü