Pergole Tente Sistemleri

Günümüzde ev ve iş yerlerinin açık alanlarında dört mevsim yaşama imkânını pergolalar sağlıyor. Ahşap ya da çelik malzemeden yapılan pergolalar genellikle üstü açık oluyor ve bitkilerle kapatılıyor. Bu model daha çok parklarda, bahçelerde ve sahillerde yapılıyor. Evlerin teras ve balkonlarında, iş yerlerinin ön tarafındaki açık alanlarda ise pergola tente sistemleri kullanılıyor. Pergola raylı tente ile yaz aylarında güneşten, kış aylarında ise yağmurdan korunarak açık alanda oturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Pergola tente açılır kapanır özelliktedir ve istediğiniz zaman açık, istediğiniz zaman kapalı konumda kullanabilirsiniz.

Pergola tenteler raylı ya da motorlu çalışma sistemlerine sahiptir. Işıklı, uzaktan kumandalı, otomatik açılır kapanır tenteler estetik bir güzelliğe de sahiptir. Özellikle cafe, restoran gibi iş yerlerinde ışıklı tenteler çok hoş görünmekte ve müşterilerin ilgisini çekmektedir. Bu farklı güzellikteki atmosferde oturmak ve çaylarını içip, sohbetlerini etmek müşterileri mutlu edecektir.

Pergola katlanır tente yaptırmak istiyorsanız bu sektörde en iyi olan firmamızı arayabilirsiniz. Açık alanınızın fiziki yapısına en uygun yapıyı uzman personelimiz hazırlayacaktır. Bize telefon ederek keşif talebinde bulunabilirsiniz. Keşif hizmetimiz ücretsizdir. Deneyimli personelimiz gelerek üstü kapatılacak alanın ölçüsünü alacak, renk ve malzeme tercihlerinizi öğrenecekler ve fabrikaya bildireceklerdir. Üretimi tamamlanan tentelerin montajı da yine deneyimli personelimiz tarafından yapılacaktır.

Pergola tentelere isteğe göre farklı özellikler eklenebilmektedir. Raylı sistem ya da motorlu sistemler kullanılmakta ve kumanda ile de çalışması sağlanmaktadır. Farklı ışıklandırma özellikleri de eklenebilmektedir. İstenildiğinde açılabilme özelliği sayesinde kullanımı da son derece kolaydır. Tentelerin kenarlarında su tahliye olukları bulunmakta ve yağmur suları buradan dışarıya gitmektedir. Tente kumaşları ayrıca alev almayan özelliklere sahiptir.

Pergola modellerimizi  web sitemizde de inceleyebilirsiniz. Ancak bu pergola tente kapama modelleri dışında da sizin yapınıza uygun başka modeller de yapmaktayız. Pergola fiyatları da yapılacak alana göre değişecektir. Ama en kaliteli ürünü en uygun fiyatla firmamıza yaptırabilirsiniz. Firmamız ayrıca kredi kartına taksit imkânları da sunarak ödemelerinizi sıkıntısız yapmanızı sağlamaktadır. Bu hizmeti almak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.

Menü